ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 2010)

 Α' ΣΤΑΔΙΟ

ΗΜΕΡΕΣ

ΕΝΑΡΞΗ ΩΡΑΡΙΟ Εισηγητής

Γενική Διδακτική

Δευτέρα + Τετάρτη 14 Σεπτ 2009 18:00 - 22:00 18:00 - 22:00 Κοντογιαννίδου

Γενική Διδακτική

Σάββατο + Κυριακή

10 Οκτ 2009 09:30 - 13:30 11.30 - 15:30 Κοντογιαννίδου

Γενική Διδακτική

Τρίτη + Πέμπτη 13 Οκτ 2009 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Δευτέρα + Τετάρτη 05 Οκτ 2009 18:00 - 22:00 18:00 - 22:00 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Σάββατο + Κυριακή 31 Οκτ 2009 09:30 - 13:30 11.30 - 15:30 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Τρίτη + Πέμπτη 08 Σεπτ 2009 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 Κοντογιαννίδου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 2010)

 Α' ΣΤΑΔΙΟ

ΗΜΕΡΕΣ

ΕΝΑΡΞΗ ΩΡΑΡΙΟ Εισηγητής

Γενική Διδακτική

Δευτέρα + Τετάρτη 14 Σεπτ 2009 18:00 - 22:00 18:00 - 22:00 Κοντογιαννίδου

Γενική Διδακτική

Σάββατο + Κυριακή

10 Οκτ 2009 09:30 - 13:30 11.30 - 15:30 Κοντογιαννίδου

Γενική Διδακτική

Τρίτη + Πέμπτη 13 Οκτ 2009 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Δευτέρα + Τετάρτη 05 Οκτ 2009 18:00 - 22:00 18:00 - 22:00 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Σάββατο + Κυριακή 31 Οκτ 2009 09:30 - 13:30 11.30 - 15:30 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Τρίτη + Πέμπτη 08 Σεπτ 2009 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 Κοντογιαννίδου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 2010)

 Α' ΣΤΑΔΙΟ

ΗΜΕΡΕΣ

ΕΝΑΡΞΗ ΩΡΑΡΙΟ Εισηγητής

Γενική Διδακτική

Δευτέρα + Τετάρτη 14 Σεπτ 2009 18:00 - 22:00 18:00 - 22:00 Κοντογιαννίδου

Γενική Διδακτική

Σάββατο + Κυριακή

10 Οκτ 2009 09:30 - 13:30 11.30 - 15:30 Κοντογιαννίδου

Γενική Διδακτική

Τρίτη + Πέμπτη 13 Οκτ 2009 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Δευτέρα + Τετάρτη 05 Οκτ 2009 18:00 - 22:00 18:00 - 22:00 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Σάββατο + Κυριακή 31 Οκτ 2009 09:30 - 13:30 11.30 - 15:30 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Τρίτη + Πέμπτη 08 Σεπτ 2009 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 Κοντογιαννίδου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 2010)

 Α' ΣΤΑΔΙΟ

ΗΜΕΡΕΣ

ΕΝΑΡΞΗ ΩΡΑΡΙΟ Εισηγητής

Γενική Διδακτική

Δευτέρα + Τετάρτη 14 Σεπτ 2009 18:00 - 22:00 18:00 - 22:00 Κοντογιαννίδου

Γενική Διδακτική

Σάββατο + Κυριακή

10 Οκτ 2009 09:30 - 13:30 11.30 - 15:30 Κοντογιαννίδου

Γενική Διδακτική

Τρίτη + Πέμπτη 13 Οκτ 2009 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Δευτέρα + Τετάρτη 05 Οκτ 2009 18:00 - 22:00 18:00 - 22:00 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Σάββατο + Κυριακή 31 Οκτ 2009 09:30 - 13:30 11.30 - 15:30 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Τρίτη + Πέμπτη 08 Σεπτ 2009 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 Κοντογιαννίδου
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΓΕΩΛΟΓΩΝ ΠΕ 0405
Για το πρόγραμμα της Β' Θεματικής Παιδαγωγικά - Γεν. Διδακτική, πατήστε εδώ
ΜΑΘΗΜΑ ΗΜΕΡΕΣ ΕΝΑΡΞΗ ΩΡΑΡΙΟ ΩΡΕΣ ΚΟΣΤΟΣ
  Γνωστικό   (Γεωλογία) Τρίτη & Πέμπτη   10:00 - 14:00 48 500€
Συνεξεταζόμενο (Φυσική) Δευτέρα & Τετάρτη   10:00 - 14:00 40 400€
Συνεξεταζόμενο (Χημεία) ΟΤΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΥΝΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟ 40 400€
Συνεξεταζόμενο (Βιολογία) ΟΤΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΥΝΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟ 32 350€
Ειδ. Διδακτική ΟΤΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΝΩΣΤΙΚΟ & ΤΟ ΣΥΝΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟ 32 320€
ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ 16 ώρες ΔΩΡΕΑΝ

Τμήματα: Ολιγομελή έως 10 ατόμων

Για δηλώσεις συμμετοχής στα δωρεάν δοκιμαστικά μαθήματα απαιτείται η δήλωση συμμετοχής τουλάχιστον πέντε(5) ημέρες πριν την ημερομηνία έναρξης

ΘΕΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΣΕΠ ΓΕΩΛΟΓΩΝ ΠΕ 0405

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΣΕΠ ΚΛΑΔΟΥ ΑΣΕΠ ΓΕΩΛΟΓΩΝ ΠΕ 0405

  Παιδαγωγικά-Γεν.Διδακτική Γνωστικό Αντικείμενο Ειδική Διδακτική 2008 2006 2004
2008 Εκφωνήσεις Απαντ Εκφωνήσεις Απαντ Εκφωνήσεις   ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΙ ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΙ  
2006 Εκφωνήσεις Απαντ Εκφωνήσεις Απαντ Εκφωνήσεις        
2004 Εκφωνήσεις Απαντ Εκφωνήσεις Απαντ Εκφωνήσεις        
2002 Εκφωνήσεις   Εκφωνήσεις   Εκφωνήσεις  
2000 Εκφωνήσεις   Εκφωνήσεις   Εκφωνήσεις  
1998 Εκφωνήσεις   Εκφωνήσεις   Εκφωνήσεις    
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ .

ΠΕ.01 ΘΕΟΛΟΓΟΙ

ΠΕ.02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

ΠΕ.03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

ΠΕ.0401 ΦΥΣΙΚΟΙ

ΠΕ.0402 ΧΗΜΙΚΟΙ

ΠΕ.0404 ΒΙΟΛΟΓΟΙ

ΠΕ.0405 ΓΕΩΛΟΓΟΙ

ΠΕ.05 ΓΑΛΛΙΚΗΣ

ΠΕ.06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ

ΠΕ.07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

ΠΕ.08 ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

ΠΕ.09 ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ

ΠΕ.10 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΙ

ΠΕ.11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

ΠΕ.13 ΝΟΜΙΚΕΣ & ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ

ΠΕ.19-20 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΠΕ.32 ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΠΕ.33  ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ,ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ

ΠΕ.34 ΙΤΑΛΙΚΗΣ

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ

ΠΕ.60 ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

ΠΕ.70 ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
Ε - l e a r n i n g
ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΕΝΑ ΑΡΘΡΑ
ΕΣΔΔΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΕΘΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΔΙΚΑΣΤΩΝ
ΝΟΜΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΡΑΤΟΥΣ
ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ
ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΩΝ
ΔΙAΓ/ΣΜΟΣ ΕΙΡΗΝΟΔΙΚΩΝ
ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ
EPSO
ΑΣΕΠ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
ΑΣΕΠ ΚΥΠΡΟΥ
ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΩΝ
ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΣΩΜΑ
ΕΛΕΓΚΤΕΣ Υ.Π.Α
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ
ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΙ ΕΠΙΜΕΛΗΤΕΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
ΜΑΘΗΣΙΑΚΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ
ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΔΗΜ.ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
ΑΣΕΠ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΕΛΕΓΚΤΕΣ ΥΠ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
ΔΙAΓ/ΣΜΟΣ ΣΤΕΝΟΓΡΑΦΩΝ
ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ 2014
ΤΕΣΤ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ
ΑΛΛΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ
ΤΟΕIC
ΕΑΠ
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ
ΕΚΔΟΣΕΙΣ
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ