ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 2010)

 Α' ΣΤΑΔΙΟ

ΗΜΕΡΕΣ

ΕΝΑΡΞΗ ΩΡΑΡΙΟ Εισηγητής

Γενική Διδακτική

Δευτέρα + Τετάρτη 14 Σεπτ 2009 18:00 - 22:00 18:00 - 22:00 Κοντογιαννίδου

Γενική Διδακτική

Σάββατο + Κυριακή

10 Οκτ 2009 09:30 - 13:30 11.30 - 15:30 Κοντογιαννίδου

Γενική Διδακτική

Τρίτη + Πέμπτη 13 Οκτ 2009 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Δευτέρα + Τετάρτη 05 Οκτ 2009 18:00 - 22:00 18:00 - 22:00 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Σάββατο + Κυριακή 31 Οκτ 2009 09:30 - 13:30 11.30 - 15:30 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Τρίτη + Πέμπτη 08 Σεπτ 2009 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 Κοντογιαννίδου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 2010)

 Α' ΣΤΑΔΙΟ

ΗΜΕΡΕΣ

ΕΝΑΡΞΗ ΩΡΑΡΙΟ Εισηγητής

Γενική Διδακτική

Δευτέρα + Τετάρτη 14 Σεπτ 2009 18:00 - 22:00 18:00 - 22:00 Κοντογιαννίδου

Γενική Διδακτική

Σάββατο + Κυριακή

10 Οκτ 2009 09:30 - 13:30 11.30 - 15:30 Κοντογιαννίδου

Γενική Διδακτική

Τρίτη + Πέμπτη 13 Οκτ 2009 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Δευτέρα + Τετάρτη 05 Οκτ 2009 18:00 - 22:00 18:00 - 22:00 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Σάββατο + Κυριακή 31 Οκτ 2009 09:30 - 13:30 11.30 - 15:30 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Τρίτη + Πέμπτη 08 Σεπτ 2009 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 Κοντογιαννίδου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 2010)

 Α' ΣΤΑΔΙΟ

ΗΜΕΡΕΣ

ΕΝΑΡΞΗ ΩΡΑΡΙΟ Εισηγητής

Γενική Διδακτική

Δευτέρα + Τετάρτη 14 Σεπτ 2009 18:00 - 22:00 18:00 - 22:00 Κοντογιαννίδου

Γενική Διδακτική

Σάββατο + Κυριακή

10 Οκτ 2009 09:30 - 13:30 11.30 - 15:30 Κοντογιαννίδου

Γενική Διδακτική

Τρίτη + Πέμπτη 13 Οκτ 2009 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Δευτέρα + Τετάρτη 05 Οκτ 2009 18:00 - 22:00 18:00 - 22:00 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Σάββατο + Κυριακή 31 Οκτ 2009 09:30 - 13:30 11.30 - 15:30 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Τρίτη + Πέμπτη 08 Σεπτ 2009 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 Κοντογιαννίδου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 2010)

 Α' ΣΤΑΔΙΟ

ΗΜΕΡΕΣ

ΕΝΑΡΞΗ ΩΡΑΡΙΟ Εισηγητής

Γενική Διδακτική

Δευτέρα + Τετάρτη 14 Σεπτ 2009 18:00 - 22:00 18:00 - 22:00 Κοντογιαννίδου

Γενική Διδακτική

Σάββατο + Κυριακή

10 Οκτ 2009 09:30 - 13:30 11.30 - 15:30 Κοντογιαννίδου

Γενική Διδακτική

Τρίτη + Πέμπτη 13 Οκτ 2009 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Δευτέρα + Τετάρτη 05 Οκτ 2009 18:00 - 22:00 18:00 - 22:00 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Σάββατο + Κυριακή 31 Οκτ 2009 09:30 - 13:30 11.30 - 15:30 Κοντογιαννίδου
Ψυχοπαιδαγωγικά Τρίτη + Πέμπτη 08 Σεπτ 2009 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 Κοντογιαννίδου
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΠΕ 08
Για το πρόγραμμα της Β' Θεματικής Παιδαγωγικά - Γεν. Διδακτική, πατήστε εδώ
ΜΑΘΗΜΑ ΗΜΕΡΕΣ ΕΝΑΡΞΗ ΩΡΑΡΙΟ ΩΡΕΣ ΚΟΣΤΟΣ
    Γνωστικό     Καλών Τεχνών Σάββατο & Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2012 13:30 - 17:30  & 11:30 - 15:30 52 400€
Ειδ. Διδακτική ΟΤΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΤΟ ΓΝΩΣΤΙΚΟ 32 320€
ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ 16 ώρες ΔΩΡΕΑΝ

Τμήματα: Ολιγομελή έως 10 ατόμων

Για δηλώσεις συμμετοχής στα δωρεάν δοκιμαστικά μαθήματα απαιτείται η δήλωση συμμετοχής τουλάχιστον πέντε(5) ημέρες πριν την ημερομηνία έναρξης
 

Μετρητής επισκέψεων

ΘΕΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΣΕΠ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΠΕ 08

  Παιδαγωγικά-Γεν.Διδακτική Γνωστικό Αντικείμενο Ειδική Διδακτική
2009 ΝΕΟΣ Εκφωνήσεις %  Απαντήσεις %  Εκφωνήσεις %  Απαντήσεις % Εκφωνήσεις % Απαντήσεις %
2007 Εκφωνήσεις %  Απαντήσεις %  Εκφωνήσεις % Απαντήσεις % Εκφωνήσεις % Απαντήσεις %
2005 Εκφωνήσεις %  Απαντήσεις %  Εκφωνήσεις %  Απαντήσεις % Εκφωνήσεις % Απαντήσεις %
2002 Εκφωνήσεις %  Απαντήσεις %  Εκφωνήσεις %  Απαντήσεις % Εκφωνήσεις % Απαντήσεις %
2000 Εκφωνήσεις %  Απαντήσεις %  Εκφωνήσεις %  Απαντήσεις % Εκφωνήσεις % Απαντήσεις %
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
ΠΕ.01 ΘΕΟΛΟΓΟΙ ΠΕ.02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΠΕ.03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ ΠΕ.0401 ΦΥΣΙΚΟΙ ΠΕ.0402 ΧΗΜΙΚΟΙ
ΠΕ.0404 ΒΙΟΛΟΓΟΙ ΠΕ.0405 ΓΕΩΛΟΓΟΙ ΠΕ.05 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΠΕ.06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΠΕ.07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ
ΠΕ.08 ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΠΕ.09 ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ ΠΕ.10 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΙ ΠΕ.11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΠΕ.13 ΝΟΜΙΚΕΣ & ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΠΕ.19-20 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕ.32 ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΠΕ.33  ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ  ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕ.34 ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ
ΠΕ.60 ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ ΠΕ.70 ΔΑΣΚΑΛΟΙ  
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΕΝΑ ΑΡΘΡΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΣΩΜΑ
ΔΙAΓ/ΣΜΟΣ ΕΙΡΗΝΟΔΙΚΩΝ
ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ
ΕΛΕΓΚΤΕΣ Υ.Π.Α
ΜΑΘΗΣΙΑΚΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ
ΕΣΔΔΑ
ΕΘΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΔΙΚΑΣΤΩΝ
ΝΟΜΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΡΑΤΟΥΣ
ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΙ ΕΠΙΜΕΛΗΤΕΣ
ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΩΝ
ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ
ΑΣΕΠ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΔΗΜ.ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
ΑΣΕΠ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΕΛΕΓΚΤΕΣ ΥΠ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
ΔΙAΓ/ΣΜΟΣ ΣΤΕΝΟΓΡΑΦΩΝ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ 2014
ΤΕΣΤ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ
ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΩΝ
ΑΛΛΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ
ΤΟΕIC
ΕΑΠ
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ
ΕΚΔΟΣΕΙΣ
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ